"Fototisk v prvotřídní kvalitě"

Od tisku klasických papírových fotografií až po velkoformátové obrazy jako z galerie.

FotoGrafie
FotoGrafie

Tištěná fotografie ve velikosti 30x20cm až A1(90x60cm). Fotky tisknu na moderní inkoustové tiskárně s pigmentovými inkousty. Můžu nabídnout i netradiční papíry, jako je metalický papír nebo samozřejmě lesklý, polomatný či matný papír s vysokou gramáží.


FotoObraz v rámu
FotoObraz v rámu

Moderní obraz do každého interiéru. Tisk je nalepen přímo na lehkou pěnovou desku a vložen do hliníkového rámu s možností doplnění papírovou paspartou. Tisk je chráněn sklem.


Foto na pěnové desce
Foto na pěnové desce

Vaše fotografie na bílé nebo černé pěnové desce tl.10mm se postará o moderní vzhled každé místnosti, kterou tímto elegantním fotoobrazem vyzdobíte.


Foto na plastové desce
Foto na plastové desce

Vaše fotografie na bílé plastové desce o tl.  5mm je podobná Pěnové desce, jen je pevnější a tvrdší. Také se postará o moderní vzhled každé místnosti. 


FotoObraz na Plátně
FotoObraz na Plátně

Fotografie vytištěná na plátně, které je napnuté na dřevěný rám o tloušťce 2cm. 

Ať svatební fotografie nebo portrét, plátno je nadčasovým dárkem."Fotky tisknu tak, abych Vám mohl poskytnout co nejlepší tiskovou kvalitu a velký výběr tiskových materiálů. Zhmotněte své snímky, vytvářejme spolu unikátní umělecké kousky nebo darujte zvěčněné vzpomínky. Přivádějte své fotografie k životu!"

Nemáte fotografii, kterou si chcete nechat zarámovat?

Nevadí. Zavolejte a já Vás vyfotím. 

KONTAKTY

Nevíte si rady co vybrat, nebo máte problém s objednávkou?

Napište
info@fotodecin.cz

nebo volejte
702 940 613